Süpervizörlük

Süpervizörlük

Yangından korunma sistemleri süpervizörlük hizmeti, kurulumu tamamlanmış olan yangın önleme, algılama ve söndürme sistemlerinin, standartlara uygun şekilde çalışıp çalışmadığını denetleyen hizmettir. Bu hizmet sayesinde, yangın durumunda sistemin tam kapasiteyle çalışması ve can ve mal güvenliğinin sağlanması hedeflenir.

Süpervizörlük hizmeti, sistemin kurulumu tamamlandıktan sonra devreye alınmadan önce, sistem bileşenlerinin test edilmesi ve yapılan test sonuçlarına göre gerekli ayarlamaların yapılması ile başlar. Daha sonra, sistem düzenli aralıklarla kontrol edilerek, herhangi bir arıza veya eksiklik varsa düzeltilir.

Yangından korunma sistemleri süpervizörlük hizmeti, özellikle büyük ölçekli endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve ticari binalar gibi yangın riskinin yüksek olduğu yapılar için son derece önemlidir. Bu hizmet sayesinde, yangın durumunda sistemin kusursuz bir şekilde çalışması sağlanarak can ve mal kaybı en aza indirgenir. Yangından korunma konusunda süpervizörlük için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Al